ג'טים לג'קוזי

הג'טים שלנו:


 

 

ג'טים לג'קוזי

 

ג'טים לג'קוזי

ג'טים לג'קוזי


ג'טים לג'קוזי משמשים עוגן משמעותי ביצירת עולם הידרותרפי (טיפול במים). חברת SUNDANCE מביאה ייחודיות ויעילות למען חווית הספא הביתי למטרת שלמות. בזכות השילוב של עיסוי, חום וכושר ציפה להידרותרפיה ישנה העוצמה לחולל שינויים מפתיעים בהרגשה הכללית-בריאותית ונפשית. דרך זו להרפיה ולהירגעות ידועה כבר מאות שנים וחוצה תרבויות. כיום יכולה ההידרותרפיה להוות חלק גדול מהרגלי הירגעות בזכות הג'טים לג'קוזי ובילוי משותף.

ג'טים לג'קוזי - אז איך קורה התהליך ההידרותרפי לטובת הירגעות ושלוות הנפש והגוף?


החום שבמי הספא שלנו מרחיב את כלי הדם וכך הגוף עובר תהליך שממריץ את זרימת הדם, להמרצה זו כושר ריפוי המשפיע על רקמות פגועות או כואבות, מקל על התנועה ותורם להקלה בדלקת פרקים ובכאבי גב.
בנוסף,כושר הציפה מספק תמיכה לגוף, ועל ידי כך מוריד ביעילות את משקלו ב-90%. בזמן השהייה במים, כושר הציפה מפחית את הלחץ על השרירים והמפרקים.
עיסוי הוא המפתח להידרותרפיה אפקטיבי. עיסוי הג'טים של SUNDANCE, בשילוב עם חום המים ועם השפעות הציפה, משלים חוויה זו.
בזכות האיזון המושלם בין שלושת היסודות השהייה בג'קוזי מבית SUNDANCE :
  • ממריצה את מחזור הדם ואף מסייעת למערכת העיכול.
  • מרגיעה כאבים בשרירים ובמפרקים.
  • גורמת ותורמת לייצור אנדורפינים (משככי כאבים טבעיים).
  • מסייעת לרגיעה ושלווה טבעית ומשפרת את איכות השינה.

מכלול התכונות של הג'קוזי שלנו-מערכת החימום המתקדמת והייחדות שלנו, מושבים המותאמים ארגונומית והג'טים המיוחדים שלנו, במיוחד ג'טי ™Fluidix המוגנים על ידי רישום פטנט וזכויות יוצרים של חברתנו ופועלים במשותף ליצירת השילוב הנכון והמדוייק ביותר של חום, ציפה ועיסוי בכל גקוזי. התוצאה היא ההבדל המשמעותי של חברת SUNDANCE -  הידרותרפיה ברמה האפקטיבית ביותר.

פירוט על סוגי הג'טים לפי הסדרות שלנו והאפקטיביות של כל אחד מהם:

לכל שאלה נוספת צרו איתנו קשר ונשמח לסייע 🙂