ג'קוזי למרפסת

ג'קוזי למרפסת

ג'קוזי למרפסת


לפני שרוכשים ג'קוזי למרפסת צריך לבצע מס' בדיקות מקיפות  למען תקינות מערכת הספא במרפסת.

איך מתקינים ג'קוזי למרפסת?

אמריקן ספא היא החברה המובילה את תרבות הפנאי בארץ ולצד הנאה מקסימלית של כל לקוחותינו- אנו דואגים לא פחות גם לבטיחות שלכם. אם כך, מהן הפעולות הנדרשות כדי לקבוע האם תוכלו להתקין ג'קוזי למרפסת?

ראשית, התהליך דורש ומחייב אישור קונסטרוקטור (תחום פיקוח והנדסת מבנים) בהתאם להצגת כל הנתונים והאישורים הנדרשים כדי לקבוע אם המרפסת אכן בנויה באופן המתאים להתקנת גקוזי ויכולה להחזיק ולעמוד במשקל הג'קוזי הכוללים מים בתוכו לפי כמת המים ולפי מספר האנשים המיועד לכל דגם בפני עצמו.

על מנת לקבל אישור מקונסטרוקטור, אמריקן ספא תלווה אתכם לאורך כל התהליך ותנפיק עבורכם את כל המסמכים והאישורים הרלוונטיים כולל מפרט טכני מדויק של הג'קוזי. כל שעליכם לעשות הוא להביא לנו את המפרט הטכני של המבנה. הקונסטרוקטור יתן לכם אישור בהתאם לעומס לפי מ"ר. אופן החישוב: חיבור משקל הג'קוזי, משקל המים ומשקלם המשוער של המשתמשים במערכת הספא חלקי מכפלת האורך ברוחב של הג'קוזי.

 במצב שבו שהקונסטרוקטור החליט שלא לאשר את הקמת הג'קוזי במרפסת, ניתן לבצע במספר דרכים שיאושרו במקומם, כגון התקנתו באזור ספציפי וכן פיזור משקלו באמצעות קורות עץ.


לפני התקנת הג'קוזי במרפסת:


עלינו לספק למהנדס מידע על המבנה ועל הג'קוזי:

  • מפרט טכני של דגם הג'קוזי הכולל את המשקל של הג'קוזי כולל תכולת המים בתוכו והמשתמשים בו.

  • מפרט טכני על המבנה- תכונות המבנה, אישורים, שיפוץ המבנה וכו'.

האם ניתן להתקין בכל קומה ג'קוזי? לחברה יש מס' אופציות להתקנה, אין דבר כזה בלתי אפשרי! במידה שישנן בעיות כלשהן כמו גובה ניתן להתקין בעזרת מנוף, חסימת הכביש ועוד. צרו איתנו קשר למידע נוסף.


ג'קוזי למרפסת תורם במספר מישורים:


  • במישור הפיזי- השילוב בין המים החמימים, המלטפים והנעימים לבין הג'טים בגקוזי המעסים את כל הגוף, בעלי יכולות ריפוי רבות- כמו שחרור שרירים תפוסים, הפחתת עומס הלב בעשרות אחוזים, תורם לשינה אחידה, עמוקה ורצופה כמו מזרון זוגי רך ונעים. כמו כן,  במחקרים שנערכו לאחרונה בארה"ב נמצא שיפור מגמתי בקרב חולי סכרת אשר טבלו בקביעות במי הג'קוזי.

  • במישור המנטלי- במישור זה ישנם השפעות חיוביות ויתרונות רבים, ביניהן הפחתת המתחים, הפגת חרדות, אופטימיות כללית ותחושת קלילות.

  • במישור החברתי- ברכישה והתקנת ג'קוזי למרפסת ישנה את אפקט ההווי המשפחתי-חברתי-רומנטי. תגלו חוויה משפחתית וחברתית שאין דומה לה.

 

הדגמים שלנו:

ג'קוזי ל-2-3 מבוגרים

ג'קוזי ל-4-5 מבוגרים

ג'קוזי ל-5-6 מבוגרים

ג'קוזי ל-6+ מבוגרים

ג'קוזי - כל הדגמים