מאמרים

מאמרים - אמריקן ספא

דגם ה-KINGSTON

תיקון ג'קוזי

תיקון ג'קוזי ומערכות ספא -המים בג'קוזי לא מתחממים? הג'קוזי עושה רעשים? לפני שאתם מתייאשים יש לנו את הפתרון עבורכם- תיקון ג'קוזי מקצועי ומסור עם ניסיון של מעל 20 שנה ופחות יקר ממה שאתם חושבים.

ג'קוזי לגינה

ג'קוזי לגינה עם מים צלולים

ג'קוזי לגינה עם מים צלולים מהווה יתרון מהרבה בחינות. לכן, צריך לדעת במה להשתמש, איך להשתמש וכמה להשתמש. אבל בעיקר, זה תלוי בכם! במאמר זה נציג את הסיבות לכך שהמים עכורים ואת הפתרון לכך.

ג'טים לג'קוזי

ג'טים לג'קוזי משמשים ליצירת עולם הידרותרפי . חברת SUNDANCE הביאה ייחודיות ויעילות למען חווית הגקוזי למטרת שלמות. בזכות השילוב של חום, עיסוי וכושר ציפה להידרותרפיה העוצמה לחולל שינויים מפתיעים בבריאות ובנפש. דרך זו להרפיה ולהירגעות נבדקה על ידי חוקרים ונמצאה יעילה. כיום יכולה ההידרותרפיה להוות מרכיב גדול מהרגלי הירגעות ובילוי.

ג'קוזי למרפסת

ג'קוזי למרפסת

כשרוכשים ג'קוזי למרפסת נרדש לבצע כמה בדיקות מקיפות על מנת לוודא יתכנות של דבר זה. כחלק מהתהליך נדרש אישור קונסטרוקטור (תחום פיקוח והנדסת מבנים) בהתאם להצגת האישורים והנתונים בכללותם הנדרשים כדי לקבוע אם אכן המרפסת בנויה להתקנת גקוזי ויכולה ולעמוד ללא סכנה במשקל הג'קוזי הכוללים מים בתוכו ומספר האנשים המיועד לכל דגם. כנסו למאמר מקיף בנושא.

דגם ה-MARIN

תקלות נפוצות בג'קוזי

במאמר זה נציג את התקלות נפוצות בג'קוזי והוראות שימוש לגבי מה עליכם לעשות בזמן התקלות השונות. במידה ולאחר ההסבר הכתוב התקלה לא נפתרה, הינכם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפונית ובמקרה הצורך תוכלו לתאם טכנאי גקוזי. המידע שלפניכם יעזור לכם לפתור את הבעייה הקיימת וגם ידריך אתכם בכל בעיה עתידית שאתם עלולים לחוות עם מערכת הספא שלכם.

פתרון בעיות צלילות המים

במאמר זה נציג את הבעיות שאנו נתקלים בהן שחוזרות על עצמן ומעכירות את מי הספא.מים אפורים, ריח מים, ריח כלור, ריח מעופש, הצטברות אורגנית / טבעת לכלוך סביב הספא, גידול אצות, גירוי בעיניים, גירוי בעור / פריחה, כתמים הם רק חלק מהבעיות שגורמות למים עכורים. במיוחדלצורך כך הכנו מאמר עם הבעיות ומה הפתרון לבעיות אלו. במידה ולאחר ההסבר הכתוב התקלה לא נפתרה, הינכם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפונית ובמקרה הצורך תוכלו לתאם טכנאי גקוזי.

המדריך המלא לרכישת ג'קוזי

ישנן מגוון רחב של סיבות להתקנת ג'קוזי ספא בגינה או במרפסת. לאלה שרוצים זמן איכות משפחתי או זוגי יהנו גם מתחושה של רוגע ואווירה הידרותרפית במקום האינטימי אצלכם בבית! ג'קוזי מציע את החלק המושלם בגינה שלכם עבור מראה יוקרתי וחווית ספא אצלכם בבית. עבור ספורטאים ולוחמים המים החמים שבג'קוזי מציעים את הרגעת ושחרור השרירים התפוסים או סתם להירגע אחרי אימון מאומץ. אך שימו לב, עדיין יש לך צעדים לנקוט לפני הרכישה. ישנם דברים רבים. במאמר הבא נציג לפניכם צעדים אלו.

דגם ה-KINGSTON

איך בוחרים ג'קוזי איכותי

בקניית ג'קוזי ישנם לא מעט סיכונים. לא מדובר כאן במוצר פעוט ומינימלי שחיקוי בו יכול להתקרב למקור. במאמר זה נציג ממה עליכם להיזהר ואיך בוחרים ג'קוזי ספא איכותי שיחזיק לכם ללא תקלות במשך שנים רבות.

ג'קוזי

ג'קוזי - תפעול וטיפים

תפעול הג'קוזי ומי הספא יכולים להיות משמעותיים בשמירה ובתחזוקת הספא לשנים רבות. עם ההכוונה הנכונה תראו שזה לא מסובך בכלל. במאמר זה נציג בפניכם את הדרכים והטיפים הרלוונטיים בשימוש הג'קוזי.

דגם ה-MAXXUS

מערכות הסינון של SUNDANCE

לחברת SUNDANCE המיוצגת על ידינו כאן בארץ, הפילטר הראשון בתחום הג'קוזי ספא שאושר על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני ועל ידי ה-NSF. מסנן המים הנקרא MicroClean הוא תוצר בלעדי של חברת SUNDANCE, אשר הציב סטנדרטים חדשים בתחום לסינון מים בריא ויעיל. כנסו למאמר מקיף בנושא מערכות הסינון שלנו.

הכנת השטח להתקנת ג'קוזי ספא

הכנת השטח להתקנת ג'קוזי ספא

ניתן להעמיד את מערכת הספא בכל מקום שתרצו בתנאי שיש דרכי גישה למקום המיועד. על השטח להיות יציב כדי לאפשר למתקין הספא לבצע את עבודתו כראוי. באחריות הלקוח להביא חשמלאי מטעמו שיכין קו חשמל מתאים לפי הדגם של הג'קוזי הנבחר. לפי הטבלה שבכתבה ניתן לבחור להכין קו חד פאזי או תלת פאזי.אמריקן ספא, צברה ניסיון רב ועשיר בהתקנות ספא למאות לקוחות מרוצים.

ההבדלים בין ג'קוזי אמריקאי לסיני

ההבדלים בין ג'קוזי אמריקאי לסיני

ההבדלים בין ג'קוזי אמריקאי לסיני הינם גדולים וחשוב להבין אותם. לאחרונה, נתקלנו במספר מקרים בהם חברות המייבאות ג'קוזי ספא מסין או ממדינות שאינן מצפון אמריקה, טוענות כי המערכות מתוצרת אמריקאיות או קנדיות... איכות הג'קוזי מורכבתהרבה יותר וכוללת את הקונכייה, שילדת הספא, צנרת הספא, ג'טים ומעטפת הספא


ג'קוזי ספא לחורף

לקוחות הרוצים להשתמש בג'קוזי ספא בחורף (מומלץ!!): בימי החורף הקרים זה תענוג אמיתי לטבול במים חמים ולהפעיל את הג'טים להנאתכם. מי הג'קוזי ספא וזרמי הג'טים ירחיבו את כלי הדם שלכם שבגוף שלכם ויגרמו להרגשה נפלאה בעת השימוש בספא ולאחר הטבילה. כשקר בחוץ מי הספא הרותחים ירגישו אף חמים יותר באופן יחסי... אופציה נוספת זה לקוחות המעוניינים להשבית את הג'קוזי ספא לחורף (חבל!!) כנסו למאמר להסבר מלא על 2 האופציות לימים קרים בחורף.